Nieuws

Ga voor het afvalbeheer van een snelbediening voor Combo™

Ga voor het afvalbeheer van een snelbediening voor Combo™

Als je verbeteringen wilt aanbrengen in je restaurant of snelbediening, dan is het Combo™ assortiment van Glasdon een geweldige plek om te beginnen.

multifunctionele restafvalbak

Combo™ afvalbak zijn speciaal ontworpen voor snelbedieningsomgevingen waar voedsel wordt bereid of geconsumeerd. Ze bieden veelzijdigheid en optionele functies, die de efficiëntie van het afvalbeheer voor je teams en je klanten echt kunnen verhogen.

Met een grote inhoud van 140 liter en een robuust ontwerp, vermindert deze multifunctionele voedselafvalbak de tijd en de verplaatsingen, die nodig zijn om afval te legen. De afvalbak is ideaal voor zowel binnen als buiten.

De gladde contouren zorgen ervoor dat het vuil zich niet kan hechten en zorgt voor eenvoudige reiniging. De duurzame constructie betekent dat de afvalbak bestand is tegen alle weersomstandigheden en niet zal schilferen, roesten of rotten.

Ontwerp je eigen Combo

Combo™ afvalbak

Met de Combo kun je eenvoudig jouw branding of een gekozen kleurenschema afstemmen om ze uniek voor je bedrijf te maken.

Kies de behuizing, de deur en de opening van de afvalbak in één van de vijf kleuren om een aantrekkelijke, opvallende combinatie te creëren. Voeg een roestvrijstalen afwerking toe, die past bij de afwerking van jouw interieur.

De beschikbare kleuren zijn zwart (15% gerecycleerd materiaal), koel lichtgrijs, donkerblauw, diepgroen of rood.

Personalisatie is ook beschikbaar, dus als je een logo wilt toevoegen of een andere kleurencombinatie nodig hebt, neem dan even contact op met ons team.

Optionele extra's voor een verbeterde efficiëntie

Lade-opties voor Combo Afvalbak

Kies uit de vele opties, die kunnen helpen om de dagelijkse operatie soepeler en efficiënter te laten verlopen.

Een afvalbak met een dienbladgeleider bovenop is een geweldige toevoeging, die klanten niet alleen aanmoedigt om hun eigen afval op de juiste manier weg te gooien, maar helpt ook bij het besparen van opruimtijd voor je team.

Een set met handgreep aan de achterkant en wielen helpt bij het verplaatsen van de afvalbak naar een andere locatie.

De Combo™ afvalbak zijn ook verkrijgbaar met een roestvrijstalen kantelklep en een kit voor dienbladen bovenop, wat voor zowel binnen- als buitenruimtes ideaal is.

Kies uit vijf verschillende kleuren om te combineren, met optionele extra's om toe te voegen, zoals bevestigingen, een handgreep voor de achterkant, een set wielen en een kit voor een dienbladgeleider.

Ga met Combo Delta™ voor groot

Combo Delta™ afvalbak

De Combo Delta™ afvalbak is ideaal voor een parkeergarage of een drive-thru en is speciaal ontworpen voor een efficiënt afvalbeheer van een snelbediening.

Het heeft een grote open trechteropening en doelafbeeldingen, die het gebruik aanmoedigen en het afval naar de afvalbak leiden.

De standaard 'doelafbeelding' is ook in de opening gegoten om bij het weggooien van het afval de aandacht van de gebruiker te trekken.

De ronde schuine kap biedt bescherming tegen weersinvloeden en voorkomt ook dat afval bovenop de bak wordt weggegooid. En de Combo Delta™ afvalbak is ook verkrijgbaar in een reeks verschillende kleuren en/of met personalisatie, zodat je een afvaloplossing kunt creëren, die bij de persoonlijkheid van je merk past.

De Combo Delta, die uit Durapol®-materiaal is vervaardigd, is ontworpen om slijtvast te zijn, heeft een uitstekende sterkte en is als onderdeel van onze BS EN ISO 9001:2008-testprocedure in ons kwaliteitsborging laboratorium op impact getest. Bekijk hier onze producttestvideo:


Advocate™ voor een grote impact

Vergroot de impact van je promotie en reclame met het assortiment reclame displayborden van Stoepbord Advocate™.

Verkrijgbaar als grootformaat stoepborden en wandgemonteerde units, die je boodschap zeker zullen overbrengen.

Deze gebruiksvriendelijke stoepborden zijn ideaal voor op trottoirs, in parkeergarages en binnenomgevingen. Ze zijn extreem robuust, onderhoudsarm en gebruiksvriendelijk.

Een alternatief voor het stoepbord is het Wandgemonteerd Reclame Displaybord Advocate™, dat ideaal is om je advertenties in winkelomgevingen, supermarkten, recreatiecentra en bioscopen weer te geven.

Beide borden zijn gemaakt van duurzaam, corrosiebestendig Durapol® dat een uitzonderlijke sterkte en een lange levensduur biedt.

Combo™ afvalbak met dienbladhouder

Combo Delta™ afvalbak

Stoepbord Advocate™

Wandgemonteerd Reclame Displaybord Advocate™

Combo™ afvalbak met dienbladhouder Combo Delta™ afvalbak Stoepbord Advocate™ Wandgemonteerd Reclame Displaybord Advocate™

Lees meer

Lees meer

Lees meer

Lees meer


Als je graag meer informatie over ons assortiment horeca afvalbakken of reclame displayborden hebt of je vereisten met ons wilt bespreken, aarzel dan niet om vandaag nog via Live Chat met ons te praten of met ons team contact op te nemen.

donderdag 17 februari 2022
The Green Web Foundation